close icon
page-title
Dzisiaj śpisz ze mną
Dzisiaj śpisz ze mną

Detaljer

 • Originaltitel: Dzisiaj śpisz ze mną
 • Originalspråk: Polski
 • Produktionsland: Polska
 • Regissör: Garland Film

Dzisiaj śpisz ze mną z 2023 - Gdzie obejrzeć?

star6.1
87Betyg
date2023
loader

Dzisiaj śpisz ze mną Recension

 • avatar

  SerialSniper

  |8 timer siden
  Dla mnie to trochę nuda, sorry 🤫
 • avatar

  PopcornPrestige

  |1 dage siden
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  ThrillerMaster

  |5 dage siden
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  WorldEXC12

  |6 dage siden
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  ThrillerThrill

  |8 dage siden
  co w tym jest super?....nie polecam...szkoda czasu na ten gniot.
 • avatar

  RaveReels

  |11 dage siden
  Nie rozumiem każdy się tak jarał tym w szkole ale dla mnie to trochę przehajpowany ten Dzisiaj śpisz ze mną

Dzisiaj śpisz ze mną Rollistan

Indholdsfortegnelse

Cały film Dzisiaj śpisz ze mną 2023 online

Szukasz emocjonującego i poruszającego filmu na wieczór? Nie musisz daleko szukać! Cały film "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku możesz obejrzeć online na stronie serialefilmy.pl. Ta polska produkcja dramatyczna poruszy Twoje serce i zmusi do refleksji nad relacjami i życiowymi wyborami.

Jeśli chcesz przeżyć historię Niny, która zmaga się z kryzysem w małżeństwie i odnajduje w sobie dawną iskrę, to "Dzisiaj śpisz ze mną" jest filmem dla Ciebie. Na serialefilmy.pl możesz obejrzeć tę poruszającą opowieść w pełnej wersji, bez reklam i w najwyższej jakości.

Nie przegap tej szansy na obejrzenie znakomitego polskiego dramatu z 2023 roku. Zaloguj się już teraz na serialefilmy.pl i ciesz się "Dzisiaj śpisz ze mną" w całości, bez żadnych ograniczeń. To idealny wybór na wieczór pełen emocji i refleksji.

Image Dzisiaj śpisz ze mną film online

Dzisiaj śpisz ze mną 2023 Gdzie obejrzeć za darmo?

Szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć za darmo poruszający dramat "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku? Nie musisz już dalej szukać! Serialefilmy.pl to platforma, na której znajdziesz ten film w pełnej wersji, bez żadnych opłat i z polskimi napisami oraz lektorem.

Dzięki serialefilmy.pl możesz bez przeszkód cieszyć się historią Niny i jej małżeńskiego kryzysu, który doprowadza ją do spotkania z młodym stażystą. Nie przegap tej szansy na obejrzenie tego znakomitego polskiego filmu za darmo, w najwyższej jakości i bez reklam.

Wystarczy, że zalogujesz się na serialefilmy.pl, a "Dzisiaj śpisz ze mną" będzie czekać na Ciebie w pełnej wersji. Ciesz się tym poruszającym dramatem bez żadnych opłat i przekonaj się, jak wielką siłę mają ludzkie emocje i pożądania.

Dzisiaj śpisz ze mną 2023 z lektorem i napisami PL

Jeśli szukasz polskiego dramatu z 2023 roku z profesjonalnym lektorem i napisami w języku polskim, to "Dzisiaj śpisz ze mną" na serialefilmy.pl jest idealnym wyborem. Ta poruszająca historia o kryzysie w małżeństwie i pożądaniu będzie dla Ciebie w pełni zrozumiała dzięki lektorowi i napisom PL.

Na serialefilmy.pl możesz obejrzeć "Dzisiaj śpisz ze mną" w najwyższej jakości, bez reklam i z profesjonalnym lektorem oraz napisami w języku polskim. Dzięki temu w pełni poczujesz emocje towarzyszące bohaterce Ninie i zrozumiesz całą głębię jej dylematów.

Nie przegap tej szansy na obejrzenie znakomitego polskiego dramatu z 2023 roku z lektorem i napisami PL. Wystarczy, że zalogujesz się na serialefilmy.pl, a "Dzisiaj śpisz ze mną" będzie na Ciebie czekać w najlepszej możliwej formie.

Dzisiaj śpisz ze mną 2023 na serialefilmy.pl

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć znakomity polski dramat "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku, to serialefilmy.pl jest idealną platformą dla Ciebie. Ta strona oferuje dostęp do tego filmu w pełnej wersji, bez reklam i w najwyższej jakości.

Na serialefilmy.pl możesz cieszyć się historią Niny, która w obliczu kryzysu w małżeństwie odnajduje w sobie dawną iskrę dzięki młodemu stażyście. Ta poruszająca opowieść o ludzkich emocjach i pożądaniach na pewno Cię poruszy i da wiele do myślenia.

Nie przegap tej szansy na obejrzenie "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku na serialefilmy.pl. Ta platforma gwarantuje Ci dostęp do tego znakomitego polskiego dramatu w najlepszej możliwej formie, bez żadnych ograniczeń. Zaloguj się już teraz i ciesz się tym filmem w pełni.

Image Dzisiaj śpisz ze mną 2023

Fabuła filmu Dzisiaj śpisz ze mną 2023

Poruszający dramat "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku opowiada historię Niny, która z pozoru ma poukładane życie – dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł, a małżeństwo przeżywa poważny kryzys.

W tym trudnym dla Niny momencie, w jej życiu niespodziewanie pojawia się młody i przystojny stażysta Jan. To spotkanie wywraca świat kobiety do góry nogami i budzi w niej dawną, zapomnianą dziewczynę, którą była przed rolą wzorowej żony i matki.

Dylemat, przed którym staje Nina, to wybór między bezpiecznym, choć pustym związkiem a nieznaną, ale pełną namiętności przygodą z Janem. "Dzisiaj śpisz ze mną" to głęboka analiza ludzkiej natury, żądzy i dylematów moralnych, które niejednokrotnie musimy rozstrzygać.

Obsada Dzisiaj śpisz ze mną 2023

Kluczowe role w poruszającym dramacie "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku zagrali znakomici polscy aktorzy. W postać Niny, która zmaga się z kryzysem w małżeństwie, wcieliła się Magdalena Cielecka, doskonale znana m.in. z "Kleru" oraz "Bogów".

Jej męża, z którym Nina przeżywa poważny konflikt, zagrał Bartłomiej Topa, który możecie kojarzyć z takich produkcji jak "Broadly. Żyć lżej", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Sługi wojny". Rolę kusiciela Jana, który budzi w Ninie dawne pożądania, powierzono młodemu, ale już uznanemu aktorowi Michałowi Żebrowskiemu z "Bożego Ciała".

Podsumowanie

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć cały film "Dzisiaj śpisz ze mną" z 2023 roku online i za darmo, to serialefilmy.pl jest idealną platformą dla Ciebie. Ta strona oferuje dostęp do tego poruszającego polskiego dramatu w pełnej wersji, z lektorem i napisami PL, bez reklam i w najwyższej jakości. "Dzisiaj śpisz ze mną" opowiada historię Niny, która w obliczu kryzysu w małżeństwie poznaje młodego stażystę Jana i budzi w sobie dawną iskrę. Nie przegap tej szansy na obejrzenie tego znakomitego filmu na serialefilmy.pl – zaloguj się już teraz i ciesz się tą emocjonującą opowieścią!

Lignende filmer til Dzisiaj śpisz ze mną

Betygsätt filmen

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Betyg: 6 Antal stemmer: 87

Dela